İDEALLERİMİZ VE DEĞERLERİMİZ

1977 yılında Hacı Mustafa ÖZKAN ve oğulları tarafından kurulan Yeşilhisar Plastik Sanayi olarak 100 m2 alanda fıçı-bidon imalatıyla plastik sektöründe yerini almıştır.1991 yılında Kayplas Ltd.Şti. olarak yoluna devam eden firmamız günün gelişen ve değişen teknolojilerini yerinde ve zamanında kullanarak gıda, deterjan ve naylon ambalaj sektörüne hizmet vermekte iken 1988-1989 mobilya piyasasına ilk plastik ürünleri yapmaya başladık.
Bugün mobilya ve yan sanayi sektörü olarak gelişen plastik kullanımının öncülüğünü firmamız yapmıştır. Ürün pörtföyümüzü kanepe, koltuk takımı, baza ve modüler mobilya imalatında kullanılan ayaklar, köşebentler, koruyucular ve diğer yardımcı ürünler gibi 500'ü aşkın çeşitten oluşmaktadır.

ARGE

Bünyesinde bulunan on adet makina parkına sahip kalıphanesiyle ve prototipleme olarak nitelendirdiğimiz kalıpsız model çıkartma teknolojisiyle Ar-Ge ve tasarım çalışmalarında gereken önemi vermektedir.

ÇALIŞMA KAPASİTEMİZ

Bugün için organize sanayi bölgesinde 8250 m2'si kapalı olmak üzere 18000 m2'lik bir alanda, 170 çalışanı 65 adet muhtelif makina parkı ile sektöre kaliteli ürün ve hizmetlerle konumunda liderliğini sürdürmektedir.